ازدواج

نیمه گمشده من کجاست؟۲۲ نشانه‌ای که به شما می‌گوید نیمه گمشده‌تان را پیدا کرده‌اید

۰

بعضی از آدم‌ها بهتر می‌توانند به اعماق روح نزدیک شوند. این افراد همان نیمه گمشده هستند. همان افرادی که به بهترین شکل ممکن شما را شناخته و درک می‌کنند. در این مقاله به ۲۲ مورد از نشانه‌های پیداکردن نیمه گمشده پرداختیم.

توسعه فردی و یادگیریفرصت شغلی

چه شخصیت‌هایی در معاملات ارز دیجیتال موفق‌ترند؟

۰

در این مقاله به بررسی مفصل بازار ارز دیجیتال پرداختیم. علاوه بر اینکه می‌توانید ترفندهایی برای کسب سود بیشتر در این بازار را فرابگیرید. می‌توانید با ویژگی‌های شخصیتی تریدرهای موفق نیز آشنا شوید.

توسعه فردی و یادگیری

دختر جذاب چه ویژگی‌هایی دارد؟

۰

با اندکی تأمل و اعتماد نسبت به نکات مطرح‌شده نه‌تنها می‌توانید اعتمادبه‌نفس بیشتری نسبت به خودتان داشته باشید. بلکه با به‌کارگیری این روش‌ها جذابیت و تأثیرگذاری را روزبه‌روز در خودتان تقویت کنید.

توسعه فردی و یادگیری

چگونه پسر جذابی برای خانم‌ها باشیم؟

۰

احتمالا با شنیدن عبارت پسر جذاب قدری تعجب کرده‌اید. مگر پسرها هم باید جذاب باشند؟ مگر جذابیت فقط مختص دختران نیست؟ اصلا مگر نیازهایی از قبیل نیاز به تأیید شدن و مورد تحسین قرار گرفتن در مردان وجود دارند؟

تصمیم گیری

چگونه درست تصمیم‌گیری کنیم؟ ۸ گام مؤثر برای افزایش قدرت تصمیم‌گیری

۰

صمیم‌گیری هرچقدر هم که ساده باشد جزئی از زندگی روزمره‌ی افراد به‌حساب می‌آید. تصمیمات کوچک مثل سفارش یک نوشیدنی و یا تصمیمات بزرگ مثل مهاجرت به یک کشور دیگر مواردی هستند که هر شخصی ممکن است در زندگی خود با آن‌ها مواجه شود.

ارتباطات و مذاکرهتوسعه فردی و یادگیری

ارتباط چشمی و هر آنچه باید درباره‌ی اهمیت آن در مذاکره بدانید

۰

گاهی چشم‌ها قدرتمندتر از کلمات عمل می‌کنند. ارتباط چشمی پایدار و متمرکز، به شما اعتبار می‌بخشد. بدون شک تنها کلمات مهم نیستند. تماس چشمی یکی از مهم‌ترین مشخصه‌ها در چگونگی…

فهرست