تست دیسک (DISC)

ساده و کاربردی بودن نتایج حاصل از تست دیسک باعث شده این تست در زمینه‌های متفاوتی مانند بهبود ارتباطات فردی، بهبود ارتباطات سازمانی، بهبود سبک تدریس، بهبود فروش، بهبود مدیریت و رهبری و … استفاده شود.

هر آنچه باید درباره تست دیسک بدانید.

تست رفتار شناسی دیسک، منتشر شده توسط ویلی است. آزمون دیسک ابزاری غیر داوری است که برای بحث در مورد تفاوت های رفتاری افراد استفاده می شود. اگر در یک برنامه تست رفتار شناسی دیسک شرکت می کنید ، از شما خواسته می شود مجموعه ای از سؤالات را که گزارش مفصلی در مورد شخصیت و رفتار شما تولید می کند ، تکمیل کنید. این تست بسیار ساده است و این سادگی باعث شده است که تست دیسک بین افراد دارای محبوبیت باشد.

ساده و کاربردی بودن نتایج حاصل از تست دیسک رایگان باعث شده تست DISC در زمینه‌های متفاوتی مانند بهبود ارتباطات فردی، بهبود ارتباطات سازمانی، بهبود سبک تدریس، بهبود فروش، بهبود مدیریت و رهبری و… استفاده شود.

تست DISC یک تست رفتارشناسی محسوب می گردد که کاربردهای بسیار زیادی در زمینه های مختلف از جمله : توسعۀ فردی، خانوادگی، شغلی و سازمانی دارد. آزمون دیسک را ویلیام مولتون مارستون با توجه به مطالعاتی که انجام داد ، خلق کرد. مدل DISC یک زبان مشترک را ارائه می دهد که افراد می توانند از آنها برای درک بهتر خود و تطبیق رفتارهای خود با دیگران استفاده کنند. افراد از مدل های آزمون دیسک در یک تیم کاری ، یک رابطه فروش ، یک موقعیت رهبری یا روابط دیگر نیز می توانند استفاده کنند.

نتایج به دست آمده از تست دیسک رایگان در زمینه های گسترده ای کاربرد دارد. اما مهم ترین کاربرد تست دیسک در زمینه های شغلی و رضایمندی شغلی است. با انجام تست دیسک رایگان شما خواهید فهمید که در کدام دسته از چهار گروه قرار دارید. شما باید دقت کنید که هر چهار مولفه دیسک مطلوب هستند و شما با انجام این آزمون باید تلاش کنید در مولفه هایی که ضعف دارید خودتان را تقویت کنید.

برای مثال اگر شما مولف C و D بالایی دارید این یک نقطه قوت برای شما محسوب می شود شما جز اشخاصی محسوب می شوید که جسارت و جاه‌طلبی رو به همراه دقت و تخصص‌گرایی دارا هستید اما شما جز آن دسته از افرادی هستید که در ارتباط با دیگران باید بر روی رفتار خود کار کنید و باید مولفۀ I خود را با گشاده‌رویی با مردم و مولفۀ S خود را  با سازگاری و صبر بالا ببرید.

آزمون رفتارشناسی دیسک

تست دیسک

گزارش ساده و ارائه تیپ رفتاری

شروع تست رفتارشناسی دیسک

گزارش کامل و تحلیلی

۶۰,۰۰۰ تومان

تصاویر محیط آزمون

مقالات مرتبط

آزمون‌های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست