تست فرسودگی شغلی مسلش

فرسودگی شغلی یا کارزدگی یعنی تحلیل قوای روانی که گاهی با افسردگی همراه است. فرسودگی شغلی نشانه خستگی مفرط عاطفی به دنبال سال‌ها درگیری و تعهد نسبت به کار و مردم است. به عبارت دیگر فرسودگی شغلی خستگی فیزیکی، هیجانی و روانی به دنبال قرار گرفتن طولانی مدت در موقعیت کار سخت است. هدف از تست فرسودگی شغلی مسلش سنجش میزان فرسودگی شغلی فرد است.

هر آنچه باید درباره تست فرسودگی شغلی مسلش بدانید.

بالاترین نقطه برای رسیدن به هدف شغلی خروج از روزمرگی و فرسودگی است. محیط زندگی انسان شامل عوامل فیزیکی، اجتماعی و روانی می باشد که هرکدام به نوبه ی خود سلامت فرد را تحت تاثیر قرار می دهند. یکی از عواملی که ایجاد کننده ی استرس و تنش در فرد است، محیط کار وی می باشد که به تنهایی میتواند تمامی حیطه های زندگی او را تحت شعاع قرار دهد. احتمالا بارها افرادی را دیده اید که بعد از مدت ها دیگر توانایی کار کردن ندارند. بسیاری از ما به دلایل مختلف دچار فرسودگی شغلی می شویم.

در اثر بالا رفتن فشارکاری، اثرات فرسودگی و یا همان کارزدگی به چشم می آید و بر روی کارایی افراد تاثیر می گذارد. برای ارزیابی فرسودگی شغلی در محیط کار خود، بهتر است از تست فرسودگی شغلی مسلش استفاده کنید.

  • آیا شما از محیط کاری خود لذت می برید؟
  • آیا ساعت هایی را که کار می کنید دوست دارید و یا فقط تحمل می کنید تا ساعت کاری تمام شود؟
  • آیا صبح که چشمانتان را باز می کنید با انگیزه برای رفتن به محل کارتان آماده میشوید.

از آنجایی که بسیاری از ما عمده وقت خود را در محل کار خود سپری می کنیم، توجه ویژه به آن در کسب آرامش و رضایت از زندگی بسیار حائز اهمیت است. فرسودگی شغلی یکی از چالش های مهمی است که افراد در محیط کار خود با آن روبرو می شوند.

فرسودگی شغلی و یا کارزدگی یعنی تحلیل قوای روانی که گاها فرسودگی شغلی با افسردگی همراه است. فرسودگی شغلی نشانه خستگی مفرط عاطفی به دنبال سالها و درگیری و تعهد نسبت به کار و مردم است.

به عبارت دیگر خستگی فیزیکی، هیجانی و روانی به دنبال قرار گرفتن طولانی مدت در موقعیت کار سخت است. فرسودگی شغلی حالتی است که فرد رغبت و تمایلش نسبت به انجام کارها و فعالیت ها کاهش پیدا می کند. فرسودگی شغلی از فشارهای مستمر کاری پدیدار می شود.

آزمون فرسودگی شغلی مسلش

تست فرسودگی شغلی مسلش

شروع تست فرسودگی شغلی مسلش

دریافت نتیجه و تحلیلهای آزمون بلافاصله بعد از اتمام پاسخ به سوالات.

گزارش کامل و تحلیلی

۱۰.۰۰۰ تومان

تصاویر محیط آزمون

مقالات مرتبط

آزمون‌های مرتبط

تست سنجش افسردگی

تست سنجش افسردگی (BDI-II)

تست افسردگی و اختلالات روانی،تست روانشناسی است که برای سنجش بسیاری از اختلالات و بیماری های روانی از جمله اضطراب، استرس و افسردگی مورد استفاده قرار می گیرد.

تست مهارت مذاکره پیره

تست مهارت مذاکره پیره

مذاکره فرآیندی است که هر روز در روابط کاری، خانوادگی و دوستانه با آن درگیر هستیم. تست مذاکره پیره به شما کمک خواهد کرد در این مذاکرات موفق تر عمل کنید.

تست رضایت شغلی مینه سوتا

تست سنجش رضایت شغلی میته سوتا (MSQ)

رضایت شغلی، نوعی احساس رضایت و رضایت خاطر فرد از شغل خود در سازمان است که با کار مناسب با استعدادها، میزان موفقیت در کار، تامین نیازهای منطقی، شکوفایی استعدادها، پیشرفت شغلی، تجربه های موفق ارتباط دارد.

فهرست