تست فرسودگی شغلی مسلش

فرسودگی شغلی یا کارزدگی یعنی تحلیل قوای روانی که گاهی با افسردگی همراه است. فرسودگی شغلی نشانه خستگی مفرط عاطفی به دنبال سال‌ها درگیری و تعهد نسبت به کار و مردم است. به عبارت دیگر فرسودگی شغلی خستگی فیزیکی، هیجانی و روانی به دنبال قرار گرفتن طولانی مدت در موقعیت کار سخت است. هدف از تست فرسودگی شغلی مسلش سنجش میزان فرسودگی شغلی فرد است. با این تست، به سرعت و دقت، در کمتر از ۷ دقیقه و با پاسخ به ۲۲ سوال، فرسودگیِ شغلی خود یا کارمندانتان را بسنجید.

تست فرسودگی شغلی مسلش

تست فرسودگی شغلی مسلش

فرسودگی شغلی یا کارزدگی یعنی تحلیل قوای روانی که گاهی با افسردگی همراه است. فرسودگی شغلی نشانه خستگی مفرط عاطفی به دنبال سال‌ها درگیری و تعهد نسبت به کار و مردم است. به عبارت دیگر فرسودگی شغلی خستگی فیزیکی، هیجانی و روانی به دنبال قرار گرفتن طولانی مدت در موقعیت کار سخت است. هدف از تست فرسودگی شغلی مسلش سنجش میزان فرسودگی شغلی فرد است.

هر آنچه باید درباره تست فرسودگی شغلی مسلش بدانید.

بالاترین نقطه برای رسیدن به هدف شغلی خروج از روزمرگی و فرسودگی است. محیط زندگی انسان شامل عوامل فیزیکی، اجتماعی و روانی می باشد که هرکدام به نوبه ی خود سلامت فرد را تحت تاثیر قرار می دهند. یکی از عواملی که ایجاد کننده ی استرس و تنش در فرد است، محیط کار وی می باشد که به تنهایی میتواند تمامی حیطه های زندگی او را تحت شعاع قرار دهد. احتمالا بارها افرادی را دیده اید که بعد از مدت ها دیگر توانایی کار کردن ندارند. بسیاری از ما به دلایل مختلف دچار فرسودگی شغلی می شویم.

در اثر بالا رفتن فشارکاری، اثرات فرسودگی و یا همان کارزدگی به چشم می آید و بر روی کارایی افراد تاثیر می گذارد. برای ارزیابی فرسودگی شغلی در محیط کار خود، بهتر است از تست فرسودگی شغلی مسلش استفاده کنید.

  • آیا شما از محیط کاری خود لذت می برید؟
  • آیا ساعت هایی را که کار می کنید دوست دارید و یا فقط تحمل می کنید تا ساعت کاری تمام شود؟
  • آیا صبح که چشمانتان را باز می کنید با انگیزه برای رفتن به محل کارتان آماده میشوید.

از آنجایی که بسیاری از ما عمده وقت خود را در محل کار خود سپری می کنیم، توجه ویژه به آن در کسب آرامش و رضایت از زندگی بسیار حائز اهمیت است. فرسودگی شغلی یکی از چالش های مهمی است که افراد در محیط کار خود با آن روبرو می شوند.

آزمون فرسودگی شغلی مسلش

تست فرسودگی شغلی مسلش

آزمون با گزارش کامل و تحلیلی

دریافت نتیجه‌ی و تحلیلهای آزمون بلافاصله بعد از اتمام آزمون

۱۰.۰۰۰ تومان

تصاویر آزمون

فرسودگی شغلی و یا کارزدگی یعنی تحلیل قوای روانی که گاها فرسودگی شغلی با افسردگی همراه است. فرسودگی شغلی نشانه خستگی مفرط عاطفی به دنبال سالها و درگیری و تعهد نسبت به کار و مردم است.

به عبارت دیگر خستگی فیزیکی، هیجانی و روانی به دنبال قرار گرفتن طولانی مدت در موقعیت کار سخت است. فرسودگی شغلی حالتی است که فرد رغبت و تمایلش نسبت به انجام کارها و فعالیت ها کاهش پیدا می کند. فرسودگی شغلی از فشارهای مستمر کاری پدیدار می شود.

آزمون‌های مرتبط

تست دیسک

تست رفتارشناسی دیسک (DISC)

با استفاده از آزمون رفتار شناسی دیسک یا DISC، خود و اطرافیانتان را بهتر بشناسید و جهت انتخاب شغل مناسب، ارتقای شغلی و بهتر کردن روابط خود از آن استفاده کنید.

مشاهده >
تست هوش هیجانی بار ان

تست هوش هیجانی (Bar-On)

هوش هیجانی توانایی افراد در درک احساسات خود و استفاده از آن ها در جهت تصمیم گیری به نحو احسن می باشد. در واقع هوش هیجانی راهی است برای زیرک بودن به منظور رسیدن به اهداف.

مشاهده >
تست رغبت شغلی هالند

تست رغبت شغلی هالند (Holland)

تست استعدادیابی هالند یا تست رغبت شغلی هالند، شما را در انتخاب رشته تحصیلی مناسب و همچنین انتخاب شغل آینده تان یاری می کند. شما می توانید درست ترین انتخاب را داشته باشید.

مشاهده >

مقالات مرتبط

فهرست