تست قهرمان درون

تست قهرمان درون به شما کمک می‌کند تا قهرمان درون خود را بیدار کنید، فراموش نکنید که شما قهرمان زاده شده‌اید! وقتش رسیده که قهرمان خفته درون خود را بیدار کنید. تفسیر تست قهرمان درون به شما کمک می‌کند تا انرژی‌های درونی و ناخودآگاه خود را بشناسید و با ارائه راهکارهای مناسب کمک می‌کند تا به تعادل و رشد در زندگی دست پیدا کنید.

تست قهرمان درون

تست قهرمان درون

تست قهرمان درون به شما کمک می‌کند تا قهرمان درون خود را بیدار کنید، فراموش نکنید شما قهرمان زاده شده‌اید! وقتش رسیده که قهرمان خفته درون خود را بیدار کنید. تفسیر تست قهرمان درون به شما کمک میکند تا انرژی‌های درونی و ناخودآگاه خود را بشناسید و با ارائه راهکارهای مناسب کمک میکند تا به تعادل و رشد در زندگی دست پیدا کنید.

هر آنچه باید درباره تست قهرمان درون بدانید.

تست قهرمان درون به شما کمک می‌کند تا قهرمان درون خود را بیدار کنید، فراموش نکنید که شما قهرمان زاده شده‌اید! وقتش رسیده که قهرمان خفته درون خود را بیدار کنید. آرکتایپ یا کهن‌الگو برگرفته از واژه یونانی آرکه تیپوس است. این واژه در زبان یونانی به معنی مدل یا الگویی است که چیزی را از روی آن می‌ساختند.

نظریه کهن‌الگوها یا آرکتایپ‌ها، اولین بار توسط کارل گوستاو یونگ روانپزشک سوئیسی مطرح گردید. یونگ پس از پرداختن به ناخودآگاه جمعی، نظریه کهن‌الگو را به منظور روشن کردن اجزای شخصیت ارائه داد. کهن‌الگو یا آرکتایپ، رفتارهای غریزی انسان‌ها هستند که به صورت مادرزادی و ناخودآگاه تمایل به انجام آن‌ها دارند. درواقع آرکتایپ یا کهن‌الگو، محتویات ناخودآگاه جمعی در انسان‌ها است که در همه آن‌ها مشابه است.

یونگ به رفتارهای تکراری و عمومی افراد در زندگیشان پی برد. او به این نتیجه رسید که برخی رفتارها از فرهنگ‌های مختلف و افسانه‎‌های تاریخی نسل به نسل به ما منتقل شده و از ما به نسل‌های بعدی نیز منتقل می‌شوند.

آزمون آرکتایپ‌ها یا همان تست قهرمان درون، آزمونی است که به مشخص شدن آرکتایپ غالب ناخودآگاه می‌پردازد و مشخص می‌کند فرد در ناخودآگاه خود برچه انرژی‌هایی تمرکز دارد و با آن‌ها زندگی خود را پیش می‌برد و تصمیم‌گیری می‌کند. هر فرد می‌تواند با شناسایی کهن‌الگوهای فعال و غیرفعال در زندگی‌اش، خود و دیگران را بهتر درک کرده، اهداف و ارزش‌های درونی خود را بیابد، روابط بهتری با دیگر افراد برقرار نماید و توانایی بیشتری در روبه‌رو شدن با چالش‌ها و مشکلات زندگی به‌دست آورد.

تست قهرمان درون به ما چه کمکی خواهد کرد؟

احتمالا برای شما بارها پیش آمده که نمی‌دانید در کدام مرحله زندگی قرار گرفته‌اید و نمی‌دانید کدام انرژی روانی بر شما تسلط بیشتری دارد و تمام ابعاد زندگی و انتخاب‌های شما را تحت‌تأثیر قرار داده است؟

اینکه بدانید در کدام مرحله از سفر قهرمانی هستید به شما کمک خواهد کرد تا با سرعت و آگاهی بیشتری به سمت شکوفایی حرکت کنید. ماندن و درگیر شدن در مرحله‌ای از سفر قهرمانی می‌تواند با پیامدهای ناگواری همراه باشد. بنابراین آگاهی از ناخودآگاه و انرژی‌های روانی که درحال‌حاضر بر شما غالب هستند باعث می‌شود که دیگر اصراری برای استفاده از آن انرژی را نداشته باشید و وارد مرحله‌ی جدیدی از سفر قهرمانی خود شوید.

از نظر یونگ تا افراد نتوانند به انرژی‌های درونی خود آگاهی پیدا کنند، هیچ‌گونه تغییر مثبتی در زندگی آن‌ها رخ نخواهد داد. درواقع آگاهی از خود که یونگ آن را شناخته است و آن را فردیت نام نهاده می‌تواند به انسان‌ها کمک کند تا در زندگی خود تعادل برقرار کنند.

تفسیر تست قهرمان درون، درواقع نشان‌دهنده‌ی ویژگی‌های اصلی، اهداف، استراتژی و ترس‌های شما را در زندگی است. همچنین انرژی‌های منفی درونی شما را مشخص می‌کند و با ارائه راهکارهایی شما را یاری می‌کند تا بتوانید بین انرژی‌های فعال و غیرفعال خود در زندگیتان تعادل برقرار کنید.

آزمون قهرمان درون

تست قهرمان درون

گزارش کامل و تحلیلی

دریافت نتیجه و تحلیلهای آزمون بلافاصله بعد از اتمام پاسخ به سوالات.

نمونه نتیجه‌ی آزمون

۴۰.۰۰۰ تومان

تصاویر آزمون

تست قهرمان درون بر اساس سؤالاتی که فرد به آن‌ها پاسح می‌دهد، میزان شدت ۱۲ انرژی روحی و روانی را در آن فرد موردسنجش قرار می‌دهد. اعتبار این تست بستگی زیادی به صداقت فرد حین پاسخ‌گویی دارد. اگر فرد صادقانه سؤالات را جواب دهد می‌تواند به نتیجه تست قهرمان درون خود اعتماد کند.

انرژی‌های درونی فرد، ناخودآگاه بدون آنکه او متوجه شود، در زندگی و رفتارها و برخوردهای او تأثیر می‌گذارند. فرد با آگاهی از این انرژی‌ها می‌تواند از پتانسیل آن‌ها به نحو احسن در وجود خود استفاده کند و به خودشناسی برسد.

آزمون قهرمان درون ۱۲ آرکتایپ یا توانایی فرد را مورد ارزیابی قرار می‌دهد که عبارتنداز:

۱ـ معصوم: توانایی امید و انگیزه داشتن

۲ـ یتیم: توانایی احتیاط

۳ـ جنگجو: توانایی مقاومت کردن

۴ـ حامی: توانایی یاری دهنده

۵ـ جستجوگر: توانایی کشف کردن

۶ـ عاشق: توانایی دوست داشتن و عشق

۷ـ نابودگر: توانایی رها کردن حهت بیشتر آسیب ندیدن

۸ـ آفرینشگر: توانایی خلق کردن

۹ـ حاکم: توانایی سلطه‌گری و حکم‌فرمایی

۱۰ـ فرزانه: توانایی درک حقایق و دانش

۱۱ـ جادوگر: توانایی استنباط

۱۲ـ دلقک: توانایی لذت بردن از زندگی

تست قهرمان درون در حوزه‌های مختلفی بسیار پرکاربرد است که برخی از آن‌ها عبارتنداز:

کاربرد تست قهرمان درون در توسعه فردی:

شناخت آرکتایپ‌ها و کهن‌الگوها در راستای توسعه فردی بر اساس بیداری قهرمان درون است. می‌توان این‌گونه گفت که تست قهرمان درون به شما کمک می‌کند تا در جهت رشد، خودآگاهی و کشف استعدادهای ناخودآگاهتان حرکت کنید و ویژگی‌های بالقوه خودتان را بشناسید و آن‌ها را به بالفعل دربیاورید.

کاربرد تست قهرمان درون در برندینگ یا آرکتایپ برند:

شناخت کهن‌الگوی غالب در برندینگ شخصی، سازمانی، تولیدی و… برای نشان دادن اینکه شما که هستید و ارزش پیشنهادی شما چیست استفاده می‌شود. شناخت آرکتایپ یا کهن‌الگو برند به‌معنای شناخت تمامی پیام‌ها، ارزش‌ها، مفاهیم، رنگ‌ها و فضاهایی که برند شما قصد دارد به دیگران منتقل کند، است.

آزمون‌های مرتبط

تست ارزش‌های شخصی PVQ

تست ارزش‌های شخصی PVQ

ارزش‌ها را می‌توان باوری راسخ نسبت به شیوه خاصی از رفتار یا هدفی از زندگی که به لحاظ فردی یا اجتماعی در برابر انواع دیگری از رفتار یا اهداف متفاوت ارجحیت دارند، دانست. ارزش‌های فردی…

مشاهده >
سنجش اختلال شخصیت SCL90

تست اختلالات روانی SCL-90

تست اختلال‌های روانی SCL-90-R یکی از پرکاربردترین آزمون‌هایی است که به منظور غربالگری وضعیت سلامت روان افراد و ابزاری برای اندازه‌گیری وسعت و شدت علائم و ناراحتی‌های روانی در…

مشاهده >

تست تعهد سازمانی آلن و مایر (OCQ)

تعهد سازمانی نوعی وابستگی عاطفی به سازمان است. درواقع فردی که به‌شدت متعهد است هویت خود را از سازمان می‌گیرد و با سازمان مشارکت فعال دارد و از عضویت در آن لذت می‌برد. تعهد سازمانی به‌معنای پذیرش…

مشاهده >

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.