تست قهرمان درون

تست قهرمان درون به شما کمک می‌کند تا قهرمان درون خود را بیدار کنید، فراموش نکنید شما قهرمان زاده شده‌اید! وقتش رسیده که قهرمان خفته درون خود را بیدار کنید. تفسیر تست قهرمان درون به شما کمک میکند تا انرژی‌های درونی و ناخودآگاه خود را بشناسید و با ارائه راهکارهای مناسب کمک میکند تا به تعادل و رشد در زندگی دست پیدا کنید.

تست قهرمان درون

تست قهرمان درون

تست قهرمان درون به شما کمک می‌کند تا قهرمان درون خود را بیدار کنید، فراموش نکنید شما قهرمان زاده شده‌اید! وقتش رسیده که قهرمان خفته درون خود را بیدار کنید. تفسیر تست قهرمان درون به شما کمک میکند تا انرژی‌های درونی و ناخودآگاه خود را بشناسید و با ارائه راهکارهای مناسب کمک میکند تا به تعادل و رشد در زندگی دست پیدا کنید.

هر آنچه باید درباره تست قهرمان درون بدانید.

تست قهرمان درون به شما کمک می‌کند تا قهرمان درون خود را بیدار کنید، فراموش نکنید شما قهرمان زاده شده‌اید! وقتش رسیده که قهرمان خفته درون خود را بیدار کنید. آرکی تایپ برگرفته از واژه یونانی آرکه تیپوس است. این واژه در زبان یونانی به معنی مدل یا الگویی بوده است که چیزی را از روی آن می‌ساختند.

نظریه کهن الگوها یا آرکتایپ‌ها، اولین بار توسط کارل گوستاو یونگ روانپزشک سوئیسی مطرح گردید. یونگ پس از پرداختن به ناخودآگاه جمعی، نظریه کهن الگو را به منظور روشن کردن اجزای شخصیت ارائه داد. کهن الگو یا آرکی تایپ، رفتارهای غریزی انسان‌ها محسوب میشود که ما به صورت مادرزادی و ناخودآگاه تمایل به انجام آنها داریم. در واقع آرکی تایپ یا کهن الگو محتویات ناخودآکاه جمعی در انسان‌ها است که در همه آنها مشابه است.

یونگ به رفتارهای تکراری و عمومی افراد در زندگی پی برد. او به این نتیجه رسید که برخی رفتارها از فرهنگ‌های مختلف و افسانه‎‌های تاریخی نسل به نسل به ما منتقل شده و از ما به نسل‌های بعدی نیز منتقل می‌شود.

آزمون آرکتایپ‌ها یا همان تست قهرمان درون، آزمونی است که به مشخص شدن آرکتایپ غالب ناخودآگاه می‌پردازد و مشخص میکند فرد در ناخودآگاه خود برچه انرژی تمرکز دارد و با آن زندگی خود را پیش میبرد. هر فرد می تواند با شناسایی کهن الگوهای فعال و غیر فعال در زندگی اش، خود و دیگران را بهتر درک کرده، اهداف و ارزشهای درونی خود را بیابد، روابط بهتری با دیگر افراد برقرار نماید و توانایی بیشتری در روبرو شدن با چالشها و مشکلات زندگی بدست آورد.

تست قهرمان درون به ما چه کمکی خواهد کرد؟

آشنایی با دنیای ناخودآگاه و آرکتایپ غالب و درک مسیر سفر قهرمانی در زندگی شخصی، میتواند باعث شکوفایی استعدادهای فردی شود. چرا که درگیر شدن و ماندن در مرحله‌ای از سفر قهرمان درون، برای فرد پیامدهایی منفی به دنبال دارد. اما فرد با آگاهی از ناخودآگاه خود میتواند زندگی خود را به سمت پیشرفت و تعالی سوق دهد.

احتمالا برای شما بارها پیش آمده، که نمی‌دانید در کدام مرحله زندگی قرار گرفته‌اید و نمی‌دانید کدام انرژی روانی شما بیشتر است. تست قهرمان درون به شما کمک میکند تا انرژی درونی خود را کشف کنید.

بسیاری از اشتباهات تکراری که ما در زندگی مرتکب می‌شویم به این دلیل است که نمی‌دانیم برخی از انرژی های درونی خود را باید رها کنیم و از آنها استفاده نکنیم.

از نظر یونگ تا افراد نتوانند به انرژی‌های درونی خود آگاهی پیدا کنند، هیچ گونه تغییر مثبتی در زندگی آنها رخ نخواهد داد. در واقع آگاهی از خود که یونگ آن را شناخته است و آن را فردیت نام نهاده، میتواند به انسان‌ها کمک کند تا در زندگی خود تعادل برقرار کنند.

تفسیر تست قهرمان درون، در واقع ویژگی‌های اصلی شما را نشان میدهد و اهداف، استراتژی و ترس های شما را در زندگی مشخص میکند. همچنین انرژی های منفی درونی شما را مشخص میکند با ارائه راهکارها شما را کمک میکند تا بتوانید بین انرژی های فعال و غیرفعال خود را زندگی تعادل برقرار کنید.

آزمون قهرمان درون

تست قهرمان درون

گزارش کامل و تحلیلی

دریافت نتیجه و تحلیلهای آزمون بلافاصله بعد از اتمام پاسخ به سوالات.

نمونه نتیجه‌ی آزمون

۴۰.۰۰۰ تومان

تصاویر آزمون

تست قهرمان درون بر اساس سوالاتی که فرد به آنها پاسح میدهد، میزان شدت ۱۲ انرژی روحی و روانی را در آن فرد مورد سنجش قرار میدهد. اعتبار این تست بستگی به صداقت فرد حین پاسخگویی دارد. اگر فرد صادقانه سوالات را جواب دهد، می‌تواند به نتیجه تست قهرمان درون خود اعتماد کند.

انرژی‌های درونی فرد، ناخودآگاه بدون آنکه فرد متوجه شود، در زندگی و رفتارها و برخوردهای فرد تاثیر میگذارد. فرد با آگاهی از این انرژی‌ها میتواند از این انرژی‌های درونی به نحو احسن در وجود خود استفاده کند و به خودشناسی برسد.

آزمون‌های مرتبط

تست mmpi

تست شخصیت MMPI

تست شخصیت mmpi یکی از معتبرترین آزمون‌های روان شناسی است که در مراکز درمانی و کلینیک‌های روانشناسی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از نتایج به دست آمده…

مشاهده >
تست نئو

تست پنج عامل شخصیتی نئو فرم بلند

تست نئو فرم بلند یکی از آزمون های شخصیت شناسی است که میتواند کاربردهای مختلفی در زمینه ازدواج، استخدام و اختلالات روانشناسی دارد. این آزمون به در تصمیم گیری به شما کمک می کند.

مشاهده >
تست mbti

تست شخصیت شناسی MBTI

تست شخصیت شناسی MBTI از شناخته‌شده‌ترین تست‌های شخصیت شناسی است. این آزمون تیپ شخصیتی شما و نوع برقراری ارتباط با دیگران، ترجیحات شما در محل کار و ازدواج را مشخص می‌کند.

مشاهده >

مقالات مرتبط

self knowledge in marriage
ازدواج

تحلیلی بر تست‌های خودشناسی قبل ازدواج؛ پرکاربردترین تست‌ خودشناسی برای ازدواج

۰

چرا این روزها خودشناسی در ازدواج تا این حد مورد توجه قرار گرفته است؟ اصلا خودشناسی در شکل‌گیری یک رابطه‌ی عاطفی موفق تا چه میزان می‌تواند اثرگذار باشد؟ آیا خودشناسی می‌تواند در انتخاب شریک عاطفی مناسب به …

Falling in love with introverts
ازدواج

۷ تفاوت مهم داشتن رابطه‌ی عاطفی با درون‌گراها

۰

شما درون‌گرا هستید یا برون‌گرا؟ آیا تابه‌حال عاشق شده‌اید؟ یا درحال‌حاضر فردی عاشق شماست و شما خبر ندارید؟ اگر خودتان به‌عنوان مخاطب این مقاله درون‌گرا هستید یقینا عاشق شدن افراد درون‌گرا را درک می‌کنید. اگر …

Comparing yourself to others
توسعه فردی و یادگیری

چرا نباید خودمان را با دیگران مقایسه کنیم؟

۰

از شرایط فعلی رضایتی ندارید؟! از زمین و زمان گله می‌کنید؟ احساس خود کم‌بینی بی‌تابتان کرده و در چرخه معیوب مقایسه‌ خود با دیگران افتاده‌اید؟ آیا خسته شده‌اید و یا همچنان می‌خواهید به این روند ناخوشایند ادامه دهید؟…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست