داستان قطبینو

قطبینو داستان یک قطب‌نمای نوین است که در مسیر کشف قطب‌های موفقیت، به عنوان یک دوست و همسفر، شما را با تشخیص جهت دقیق و ارائه بهترین راهکارهای گذر از چالش‌ها همراهی ‌می‌کند.

قطبینو
قطبینو

پلتفرم تستاپ از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را با هدف برگزاری هرنوع ارزیابی آغاز نمود و از تاریخ شنبه ۱۹ مرداد سال ۱۳۹۹ در میانه‌ی بحران کرونا، در فرایند ریبرندینگ به “قطبینو” تغییر نام یافت.

قطبینو با هدف تشخیص جهت دقیق و ارائه راهکارهای سازنده و با شعار “ارزیابی دقیق، جهت دقیق” و با محوریت فعالیت بر بستر اینترنت شکل گرفت. تیم توانمند قطبینو با تلفیق تخصصی در سه حوزه کلیدی کسب‌وکار، روانشناسی و فناوری اطلاعات به خلق ارزش برای افراد و سازمان‌ها می‌پردازد. از جمله خدمات مورد ارائه در قطبینو می‌توان به ابزارهای شناختی در منابع انسانی، ابزارهای تحقیقات بازار در بازاریابی و برندینگ (شامل سنجش، پرسشنامه و ربات‌های جمع‌آوری اطلاعات و تحلیل داده‌های کمی و کیفی)، ابزارهای تحلیل داده در هوش تجاری، سنجش‌های کلینیکی تحت نظارت روانشناس و … اشاره کرد.

قطبینو با سخت‌کوشی و میل به موفقیت روزافزون همواره در تلاش بوده که رضایت مخاطبین خود که شامل و نه محدود به مدیران، متخصصین و مشاورین در حوزه کسب‌و‌کار و متخصصین و روانشناسان است را جلب کرده و شایسته‌ترین خدمات شناختی را بصورت دقیق و قابل اعتماد ارائه نماید. در حقیقت ارزش پیشنهادی ویژه قطبینو ارائه و اطمینان از شناخت است.

از اصلی‌ترین ارزش‌هایی که پایه‌های هویت برند قطبینو را بنا نهاده‌اند می‌توان به دقت در انجام صحیح کارها، مسؤولیت‌پذیری و پاسخ مسئولانه، تلاش برای حل نیاز مخاطبین در زمینه‌های شناختی و تصمیم‌سازی و ایجاد فضای اطمینان در شرایط عدم قطعیت اشاره کرد. همچنین در لایه‌های هویت درونی قطبینو، یکپارچگی نگرش پرسنل در راستای تلاش برای نیل به اهداف و ارزش‌های پیشنهادی قابل ارائه، شخصیت منسجم و مورد اطمینان و تسلط بر مسئولیت‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

قطبینو همواره کوشیده است تا از طریق فرهنگ سازمانی منسجم و پرسنل آموزش دیده، در نظر مخاطبین خود شایسته و قابل اعتماد بنظر رسیده و بر اساس تحقیقات شخصیت برند انجام شده، بیش از ۶۰٪ مخاطبین شخصیت برند قطبینو را شایسته، قابل اعتماد و صمیمی دریافت نموده‌اند.

مشتریان قطبینو