در به روزرسانی جدید قطبینو می‌توان آزمون‌ها را به صورت رایگان انجام دهید و نتیجه ساده (مینیمال) آزمون خود را مشاهده کنید و در صورت رضایت از نتیجه، هزینه را پرداخت و نتیجه کامل‌تری را دریافت کنید.

امروزه با توجه به فراز و نشیب‌های اقتصادی، نیاز شرکت‌ها و سازمان‌ها به ارزیابی و تصمیم‌گیری دقیق‌تر افزایش پیدا کرده است. در چنین شرایطی یک واحد نظر سنجی در ابعاد گسترده، کارآمد عمل می‌کند.

با ارزیابی و آزمون، سنجش نیاز ذی‌نفعان و به طور کلی بازار به خوبی انجام می‌شود؛ به علاوه سازمان با آگاهی بیش‌تر و تسلط بهتر واحد خود را مدیریت و چالش‌های احتمالی پیش رویش را حل می‌کند.

همچنین افراد در زندگی فردی خود نیازمند این هستند که در تصمیمات فردی خود بهترین تصمیم را بگیرند و انتخاب درستی در حوزه های مختلف (تحصیلی، شغلی و …) خود داشته باشند.

در گام اول برای تصمیم درست و انتخاب درست افراد باید بتوانند تیپ شخصیتی خود را بشناسند تا بتوانند متناسب با آن تیپ شخصیتی درست انتخاب کنند. اما چه چالش‌هایی در اینجا وجود خواهد داشت؟

اولین چالش این است که برای شناخت تیپ شخصیتی خود چقدر باید هزینه کرد؟ یا اصلا بهتر است گفته شود شاید شخص آزمون دلخواه خود را خریداری کرده است اما نتیجه، نتیجه دلخواه او نبوده است و یا در مواردی ممکن است شخص اصلا نداند آزمونی که می‌خواهد انجام دهد قرار است چه نتیجه‌ای را به او نشان دهد.

قطبینو به عنوان پلتفرم برگزاری انواع آزمون‌‌های آنلاین در حوزه روانشناسی و منابع انسانی در بروز رسانی جدید خود تمامی این چالش ها را در نظر گرفته است و متناسب با رفع این چالش عمل کرده است.

در به روزرسانی جدید تستاپ می‌توان آزمون‌های ارزشمندی نظیر تست دیسک، تست نئو، تست هالند و … را رایگان شروع کرد و بدون هزینه نتیجه ساده (مینیمال) آزمون خود را مشاهده کرد و در صورت رضایت برای نتیجه کامل‌تر، هزینه را پرداخت کرد.

هدف قطبینو از به روزرسانی جدید و آزمون رایگان چیست؟

هدف قطبینو از برگزاری رایگان آزمون‌ها این است که او به عنوان کاربر قطبینو، ابتدا نیاز رفع شود و همچنین کیفیت را مشاهده کرد و در گام آخر در صورت رضایت از نتیجه آزمون خود هزینه را پرداخت کند.

در به روزرسانی جدید قطبینو می‌توان آزمون‌های ارزشمندی همچون تست دیسک، تست هالند و تست نئو را رایگان انجام داد و نتیجه مینیمال آزمون خود را دریافت کرد

شعار همیشگی قطبینو، «کیفیت به کیفیت تعلق دارد» است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.