سامانه آنلاین آزمون قطبینو مفتخر است در رویداد بایومد کمپ با شرکت شتاب دهنده اکسیژن همکاری می کند. شرکت اکسیژن در حال اجرای رویدادی به نام بایومد کمپ می باشد که در این رویداد از سامانه آنلاین ارزیابی آزمون قطبینو بهره جسته است.

بایومدکمپ، حلقه اتصال فناوری و بازار کار

بایومد کمپ یکی از رویدادهای شتابدهنده اکسیژن است. این رویداد در مرکز نوآوری نیتروی دانشگام علم و صنعت است. محوریت این رویداد اشتغال زایی جوانان متخصص در حوزه تجهیزات پزشکی از دی ماه ۹۸ شروع شد.
رویکرد اصلی برپایی این دوره تخصصی حل مشکل جذب نیروی انسانی متخصص در بازار کار حرفه ای است. این معضل در شرکت‌های داروسازی و سلامت بسیار مهم‌تر است چون فعالان این حوزه علاوه بر تخصص در پزشکی و زیست‌فناوری، به تکنیک‌های نرم هم‌چون بازاریابی و فروش هم نیاز دارند.

پرورش نیروی کار متخصص

رویداد بایو کمپ یک رویداد بسیار حرفه ای در پرورش نیروی انسانی است. ظرفیت هر دوره محدود است و ثبت نام کنندگان پس از مصاحبه وارد دوره های آموزشی می شوند افراد در این آموزش ها کارتیمی، حل تعارض، ارتباط موثر، تکنیک‌های ارائه و مذاکره را می‌آموزند. پس از سپری شدن مهارت‌های تخصصی جهت ورود به بازار کار سلامت، در قالب کارگاه‌ها، دوره‌های تئوری و بازدید‌های علمی به شرکت‌کنندگان ارائه می‌شود.

قطبینو در رویداد بایومد کمپ :

شرکت اکسیژن ورود به رویداد را با یک آزمون نئو شروع کرده است. که قطبینو این افتخار را داشته که برگزارکننده این آزمون در رویداد بایومد کمپ می باشد.

متقاضیان شرکت در بایومدکمپ ابتدا می‌بایست در آزمون شخصیت ‌شناسی NEO 5 که با همکاری قطبینو برگزار می‌شود شرکت کنند.

هدف از برگزاری این آزمون شناخت ویژگی‌های شخصیتی متقاضیان جهت انتخاب بهترین افراد برای ورود به بایومد ‌کمپ تجهیزات پزشکی است. با شناخت ویژگی های شخصیتی هر فرد می توان او را در جایی مناسب و درست قرار داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.