سامانه آنلاین ارزیابی و آزمون قطبینو این افتخار را دارد که با کارگزاری بانک ملی ایران همکاری می کند. کارگزاری بانک ملی در اجرای یکی از پروژه های خود در زمینه بورس و سرمایه گذاری از سامانه قطبینو بهره جسته است. قطبینو در این طرح سوالاتی که توسط کارگزاری ارائه شده است را پیاده سازی نموده است.

کارگزاری بانک ملی ایران

شرکت کارگزاری بانک ملی ایران به عنوان بازوی اصلی بانک ملی در بازار سرمایه ایران،با بیش از ۲۰ سال فعالیت در این حوزه،ارائه دهنده خدمات کارگزاری در بورس اوراق بهادار،فرابورس،بورس کالا، بورس انرژی ،معاملات قراردادهای آتی و معاملات آنلاین و با محور قراردادن افزایش سطح فعالیت های کارشناسی پرسنل و بهبود مستمر فعالیت های خویش،اهداف زیر را مد نظر قرارداده است:

الف-جلب اطمینان و افزایش هرچه بیشتر رضایت مشتریان در کلیه خدمات ارائه شده

ب-افزایش فعالیت های ورود به بخش های جدید بازار سرمایه

ج- ارتقای سطح دانش و مهارت های نیروی انسانی

د-افزایش تنوع ارائه خدمات به مشتریان

کارگزاری بانک ملی ایران برگزار کننده آزمونی آنلاین در زمینه بورس است. مخاطبین این آزمون افرادی هستند که می خواهند با دانش بورسی که دارند در بورس سرمایه گذاری کنند. این آزمون رده سنی ندارد. یعنی اکثر افرادی که اطلاعاتی در زمینه بورس دارند می توانند در این آزمون شرکت کنند.

نمره قبولی در این تست حداقل ۷۰ است. افرادی که نمره پایین تر از ۷۰ دریافت می کنند، مردود می شوند. اما یکی از مزیت های این آزمون این است که: افرادی که نمره قبولی را دریافت نمی کنند، شانس دوباره ی شرکت در آزمون را دارند.

نقش قطبینو سامانه آنلاین ارزیابی و آزمون، در برگزاری آزمون بورس کارگزاری بانک ملی

قطبینو سامانه آنلاین ارزیابی و آزمون در این طرح سوالاتی که توسط کارگزاری بانک ملی ارائه شده است را در بستر اینترنت پیاده سازی و اجرا کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.