قطبینو سامانه آنلاین برگزاری آزمون‌های روانشناسی و تست شخصیت است که در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ به ارائه دستاورد‌های خود پرداخت.

بیست و پنجمین دوره نمایشگاه الکامپ به عنوان بزرگ‌‌ترین رویداد فناوری کشور، از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ تیر ماه ۱۳۹۸ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

امروزه با توجه به فراز و نشیب‌های اقتصادی، نیاز شرکت‌ها و سازمان‌ها به ارزیابی و تصمیم‌گیری دقیق‌تر افزایش پیدا کرده است. در چنین شرایطی یک واحد نظر سنجی در ابعاد گسترده، کارآمد عمل می‌کند. با ارزیابی و آزمون، سنجش نیاز ذی نفعان و به طور کلی بازار به خوبی انجام می‌شود؛ به علاوه سازمان با آگاهی بیش‌تر و تسلط بهتر واحد خود را مدیریت و چالش‌های احتمالی پیش رویش را حل می‌کند.

یکی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات در خصوص ارزیابی و نظرسنجی، «قطبینو» است.

سامانه ارزیابی و آزمون آنلاین قطبینو

قطبینو به عنوان پلتفرم برگزاری انواع آزمون‌‌های آنلاین در حوزه روانشناسی و منابع انسانی فعالیت خود را در سال ۱۳۹۶ آغاز کرد. این سامانه توانایی برگزاری هر نوع ارزیابی، نظرسنجی و آزمون را دارد. همچنین نتیجه اختصاصی این آزمون‌ها به صورت فردی، گروهی و سازمانی برای درخواست کنندگان فراهم می‌شود. سازمان‌ها می‌توانند با استفاده از این سامانه به ارزیابی و تصمیم‌گیری دقیق‌تر در حوزه‌های مختلف دست یابند.

امیر رضا کشاورز، بنیان‌گذار سامانه آنلاین ارزیابی و آزمون قطبینو، شعار خود را در خصوص این سامانه «کیفیت به کیفیت تعلق دارد» دانست.

وی همچنین بزرگ‌ترین دستاورد شرکت در الکامپ را همکاری با شرکت‌های معتبر اعلام کرد.

الکامپ به عنوان بزرگ‌ترین رویداد فناوری کشور بستری مناسب برای حضور گسترده فعالان و استارت‌آپ‌های این حوزه فراهم می‌کند و منجر به تبادل اطلاعات و همکاری آنان می‌شود.

قطبینو با هدف معرفی خدمات خود در حوزه منابع انسانی و شبکه‌سازی برای اولین بار در الکامپ ۹۸ شرکت کرد. خدماتی که در این نمایشگاه عرضه شد شامل انواع آزمون‌های آنلاین حوزه روانشناسی و منابع انسانی بود. قطبینو همچنین به عرضه محصول جدید خود که شامل تست‌های شخصی‌سازی شده، تلفیقی روانشناسی و منابع انسانی است، پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.