امیررضا کشاورز مهرماه سال ۱۳۹۸ به عنوان مدیر و موسس قطبینو، سامانه آنلاین ارزیابی آزمون در شبکه پایش حضور پیدا کردند. ایشان به عنوان یک کارآفرین و موسس در این برنامه صحبت کردند. وی معتقدند عامل پیشرفت و دستیابی به موفقیت، پشتکار است. امیررضا کشاورز در این برنامه درباره ماهیت قطبینو و شروع فعالیت قطبینو مطالبی را مطرح کردند.

قطبینو از زبان مدیر و موسس قطبینو:

قطبینو یک سامانه آنلاین برگزاری آزمون آنلاین است. ما در قطبینو این توانایی را داریم که هر نوع آزمون و ارزیابی را در بستر وب پیاده سازی کنیم. این قابلیت در قطبینو وجود دارد که در حوزه های مختلف وارد شود.

قطبینو در ابتدای شروع فعالیت خود در حوزه های منابع انسانی و روانشناسی وارد شد و توانست خدمات زیادی را در حوزه های استخدامی و افزایش بهره وری کارمندان به سازمان ها بدهد. همچنین این سامانه خدماتی را در زمینه های روانشناسی و روانپزشکی در حوزه درمان به روانشناسان و روانپزشکان ارائه داده است.

امیررضا کشاورز در سخنان پایانی می گوید : ما به همین جا محدود نیستیم و توانسته ایم یک سری آزمون های آموزشی مانند آزمون های زبان، کامپیوتر و … را در بستر وب پیاده سازی کرده ایم.

موسس قطبینو، جوان موفق برنامه پایش

بعد از مصاحبه بالا با امیررضا کشاورز، او به عنوان مدیر و موسس سامانه آنلاین ارزیابی و آزمون قطبینو، در برنامه زنده پایش که از شبکه یک سیما پخش میگردد، با رای مردمی به عنوان جوان کارآفرین موفق انتخاب گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.