گروه آموزشی سیتکو با توجه به رویکرد استراتژیک در حوزه آموزش در راستای تسهیل تحقق چشم‎ اندازها، مأموریت‎ها و اهداف سازمانی و جهت ایجاد و توسعه همکاری ­های مشترک و تعامل سازنده به منظور استفاده بهینه از استعداد و ظرفیت­ های آموزشی، پژوهشی و مشاوره­ای مشترک از سامانه آنلاین ارزیابی و آزمون قطبینو دعوت به همکاری نموده است.

آموزش باعث به کارگیری استعداد‌های نهفته و به وجود آمدن حس انعطاف­ پذیری فکری و هدایت تلاش ­های کارکنان در سازمان می­ شود. امروزه سازمان‎هایی موفق هستند که به امر توسعه و آموزش منابع انسانی تأکید دارند و در فعالیت‎های آموزشی به دو اصل ارتقاء اثربخشی و کارآیی آموزش توجه دارند.

گروه آموزشی سیتکو چه کاری می کند؟

افراد با استعداد به کمک سیتکو می‌توانند در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات مانند برنامه نویسی مهارت‌های تخصصی را با روش های استاندارد کسب و شغل دلخواه خود را در شبکه‌ای از کسب و کارهای حرفه‌ای، فعال و پیشرو پیدا کنند. می توانند در جایی درست قرار بگیرند.

در هفده سال گذشته بخش بزرگی از فعالیت های گروه آموزشی سیتکو، استانداردسازی آموزش‌ها براساس پیش‌نیازهای هر شغل بوده‌ است.
برای انجام این کار، سیتکو علاوه بر استفاده از سرفصل‌ها و محتوای استاندارد و فراگیر سعی کرده است تا مهارت‌های فردی متناسب با هر فرصت شغلی را به دانشجویان سیتکو بیاموزد.
طراحی و تولید محتواها و استانداردها با نظر متخصصین حرفه‌ای و باتجربه در هر حوزه انجام می‌شود.

چگونگی همکاری قطبینو با گروه آموزشی سیتکو

سامانه آنلاین ارزیابی و آزمون قطبینو مفتخر است در این همکاری برگزار کننده آزمون های مدیریت استعداد و حل مسئله در گروه آموزشی سیتکو باشد. یافتن استعداد فرد به آموزش کمک می کند تا بهترین روش آموزشی انتخاب شود. یافتن استعداد می تواند از طریق برخی آزمون های آنلاین انجام بپذیرد که سامانه قطبینو آماده ارائه خدمات به مراکز آموزشی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.