تیپ شخصیتی متهور در تست هالند

تیپ شخصیتی متهور در تست هالند

تیپ شخصیتی متهور، افرادی در این دسته قرار میگیرند که قدرت رهبری و نفوذ روی دیگران را دارند. آنها افرادی جاه طلب و سلطه‌جو هستند و همچنین قدرت کلامی قوی دارند.

تیپ جسور عاشق این است که در موقعیت‌های رهبری قرار بگیرد و کار کردن با دیگران را دوست دارد اما نه برای اینکه به آنها کمک کنند؛ بلکه برای اینکه آن‌ها را مدیریت و رهبری نمایند. آن‌ها توانایی‌های خود را بیش‌ازاندازه تخمین می‌زنند به مشاغل جسورانه علاقمند هستند.

خصوصیات تیپ شخصیتی متهور:

افراد با تیپ شخصیتی متهور در گویایی بسیار مهارت دارند. اغلب آنها ماجراجو، اجتماعی میباشند و در فعالیت‌هایشان نقش غالبی را بر عهده میگیرند. این تیپ همیشه در جستجوی قدرت است و همیشه به دنبالی فرصتی است که بتواند رهبری کند. آنها می‌کوشند تا رهبر شوند و در امور مالی و تجارتی و نظایر آنها مهارت کسب کنند.

شغل مناسب افراد با تیپ شخصیتی متهور:

مشاغل متناسب با تیپ متهور اغلب شامل راه‌اندازی و اجرای پروژه‌ها می‌شوند. این مشاغل می‌تواند شامل رهبری دیگران و تصمیم‌گیری‌های بسیار باشد. این‌گونه کارها گاهی نیاز به ریسک کردن داشته و اغلب با معاملات کاری سروکار دارند.

تیپ شخصیتی متهور در تست هالند

تیپ شخصیتی متهور در انتخاب شغل خود نباید این ویژگی‌های خود را نادیده بگیرند که آنها ماجراجو، بلندپرواز، مطمئن به خود، برون نگر، هیجان طلب، معاشرتی، خوش بین، با انرژی، رهبر، مایل به جمع آوری دارایی، آگاه به منابع مختلف، باشوق، ریسک کننده و مقتدرند. دوست دارند با مردم کارکرده و آنها را برای رسیدن به اهداف سازمانی یا درامد اقتصادی رهبری و مدیریت کنند. در متقاعد کردن دیگران توانمند هستند.

از این رو باید مشاغلی را انتخاب کنند که به آنها فرصت رهبری میدهد. مشاغلی که با افراد زیادی سروکار دارند و از آنها میخواهند که در نقش رهبر برای این افراد ظاهر شوند.

برخی از مشاغل مناسب تیپ شخصیتی متهور بر اساس تست هالند:

  • مدیر بازرگانی
  • بازاریاب
  • رهبری
  • مدیر هتل و رستوران

مطالب مرتبط

سایر تیپ‌های شخصیتی

آزمون هالند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست